čtvrtek 29. června 2017

I LOVE Fashion Cleo (CZ)

Občas se člověku namane zcela neočekávaná příležitost, kdy se k němu dostane panenka, o které už ani nepředpokládal, že ji někdy mít bude - a to je případ mé I love Fashion Cleo. Dostala se ke mně nikoli nová a nikoli kompletní, takže dnešní článek nebude až tak detailní, fotky v krabici nemám, takže přejdeme rovnou ke Cleo.


Cleo má krásné jemné černé vlasy (saran), v předu na ofinku, zbytek stažený do koňského ohonu.
Vpředu a v ofině má tyrkysové pramínky.Ale spodek vlasů je jen černýJinak má Cleo své standartní šedozelené oči (se zeleným a žlutým odleskem), pod očima stříbrné oční stíny, nad očima tyrkysové a nad nimi třpytkové zelené. (Byly by mnohem hezčí, kdyby nebyly natištěné tak strašně vysoko, nebo alespoň byly natištěné rovně).
Rty má krásně temně rudé, s barevným přechodem, stejně, jako to měla i Basic Cleo (po ní ještě indonézská verze School Out Cleo a jiná už ne). (Taky by byly mnohem hezčí, kdyby nebyly tak špatně namalované)

Jako každá ze serie "I <3 Fashion" k sobě i Cleo má tři kompletní outfity a spousty doplňků - ke mně se ale Cleo dostala jen tak, jak vidíte na obrázku: jedny boty, jedny šatičky, pásek a jedny náušnice. Nicméně šťastnou souhrou náhod se ke mně před časem dostaly další dva oblečky, které k ní patří, takže tady jsou na fotce na Toralei, které prostě seknou.


Obleček č. 1: Jedná se o pískově žluté tílko se svislými čarami a s hieroglyfy. K tomu je růžová metalická minisukně s motivem obvazů a černé bolerko s černo-zlatým lemování. K tomu by měl správně patřit ještě takový zlatý pásek, černé boty (stejné, jako má Skull Shores Cleo, jen v poloprůsvitné černé) a trjúhelníkové náušnice (jako má Cleo I <3 Shoes, jen v tyrkysové).

Obleček č. 2: Overal s jedním dlouhým rukávem s motivem obvazů. K tomu mi chybí jeden volný obvaz na zápěstí, tři zlaté trojúhleníkové náramky (jako má Cleo I <3 Shoes, jen ve zlaté), jeden průhledný zelený kruhový náramek (asi jako má Ghouls Rule Cleo, jen v průhledné zelené), zelené kozačky (jako má Ghoulia z balení se scooterem, jen v tyrkysové a se zlatě domalovanými lebkami), sluneční brýle (jako má Gloom Beach Cleo, jen v černé), pásek (jako má basic Cleo, jen v poloprůhledné černé), zaltá kabelka (jako od Picture Day Cleo, jen celá ve zlaté) a taková ozdoba křížem přes prsa, docela podobná té, co má basic Cleo.


Obleček č. 3: je ten, který má Cleo na sobě - u toho mi chybí jen šedý průheldný náhrdelník ve tvaru hada (šedá poloprůhledná verze toho, co má Mad Science Cleo).

Základem tohoto outfitu jsou vertikálně pruhované šaty s dlouhými rukávy, které jsou přepásány zlatým páskem. Šaty mají stejně široké pruhy v černé a vzorované tyrkysové barvě (tyrkysová má na sobě motivy obvazů). Pásek je jako z prvního fashion packu od Cleo, jen ve zlaté.Šaty mají douhé rukávy, na konci trochu rozšířené a s užší manžetou. Navíc má Cleo úplně jiný typ rukou, než mívá Cleo obvykle, nebo než mívá Cleo, když má jiné ruce (některé serie vyšly s "modifikovanýma" rukama - např. Gloom Beach, ta byla první, nebo třeba 13 Wishes)Normálně má Cleo "nenormální" tvar rukou takovýhle, jako jsou ty dvě světlejší ručky (ta tmavší je normální ruka od Clawdeen).Tvar, který má I love Fashion Cleo je podle mě stejný, jako změněný tvar u Frankie, čili třeba Gloom Beach (na obrázku přemalovaná)


Boty má stejné, jako Ghouls Rule Cleo, jen celé ve zlaté.


Je to trochu jiný odstín, než mají tyhle boty, taktéž celé zlaté, v porebootovém fashionpacku pro Cleo - pro porovnání


Stejně zlaté, jako má boty, má Cleo i náušnice - ve tvaru křídel, stejné, jako má I love Shoes Cloe, jen ve zlaté.Žádné komentáře:

Okomentovat