pondělí 26. června 2017

Monster High Dance Class Howleen Wolf (+ Coffin Bean Frankie) (CZ)

Dnešní článek se nebude zabývat jen jednou panenkou, ale budou tu hned dvě naráz - protože Coffin Bean Frankie se ke mně dostala už bez oblečení, bude tu ejn takový malý exkurs o panence samé a protože mi to přišlo málo na samostatný článek, tak sjem se rozhodla to připojit k článečku o Dance Class Howleen.

Takže začneme s Howleen

Dance Class je jedna z "levnějších sérií" - má úzkou krabici, ve které je jen panenka s pár doplňky (vlastně jen šperky a kabelka) a nemá ani stojánek, ani hřebínek. 


Na zadní straně vidíme, že krom Howleen vyšly v téhle serii i Operetta, Lagoona a Robecca. Krom samostatných krabic vyšla i velká krabice, kde bylo pět panenek: Operetta, Robecca, Lagoona, Rochelle a Gil.


A tady už je Howllen z krabice. Jak vidíte, má na sobě jen overal, k sobě boty, pásek, má jednu náušnici a kabelku ve tvaru kazeťáku.


Howleen má růžové vlasy, stejně jako všechny ostatní, krom její basic verze. Má nakroucenou ofinku a dva culíčky s roztomilými kudrnami. Vlasy jsou jemný, lehký kanekalon, takže si to dělá, co chce.

 Oči má Howllen oranžové, jako obvykle. Stíny má světle růžové, hnědé a stříbrné, ne moc výrazné, rty má tlumeně růžové a jsou jí vidět tesáčky (a ta moje má pusu odřenou).


V levém uchu má Howleen žlutou náušnici ve tvaru spínacího špendlíku (není zavírací, je rozpojený). To je její jediný šperk.


Na sobě má overal. Sice to vypadá jako body a legíny, ale je to jeden kus. V zadu to má zapínání na suchý zip. "Body" je světle modré s růžovým lemováním, jen přes jedno rameno. Na sobě má tištěný vzor šipek a otisků pacek.


"Legíny" jsou čermé, pod kolena, s modrým lemováním dole. Na sobě mají potisk červených a modrých pacek.


Přes overal má jasně růžový pásek, v zadu na zapínání na čep, který je jako několik spojených spínacích špendlíků a k tomu sluchátka se šňůrou. Sluchátka jsou ale úplně placatá. Ze strany mají otisk packy.Na nohou má Howleen modré twenisky se stopami po spárechna klínku. Jsou na ze strany malé Skulette a mají růžově nabarvené tkaničky.Jako všechny ostatní Howleen je samozřžejmě i tahle menší, má i menší nohu a má i spáry s drápy.A teď ještě k Frankie.

Jak už bylo řečeno, dostala se ke mně nahatá, tak jsem ji musela obléknout. Vzhledem k tomu, že má žluté pramínky ve vlasech a jasně růžové rty, hledala sjem něco s touhle kombinací - a našla tričko, sukni a boty od skládacích Bratzillaz, Tričko je jí trochu větší, ale kupodivu jí velice sluší.


Jediné, co Frankie zbylo z jejího původního setu je ježlutý náramek s jizvou (několikrát použitý vzor, tenhle je pokud vím jediný žlutý).


Žluté má Frankie i vlasy v úplně spodní vrstvě. Normálně to moc není vidět, tak to vyžadovalo trochu kreativní přístup k fotografování.


Jinak má Frankie vlasy bílé s pár tlustšími černými pramínky, hezky je to vidět zeshora.


Krom toho má trochu podivně sestříhanou side ofinku (alespoň ta moje má jeden černý pramínek dlouhý jen pár milimetrů a když se trochu rozcuchá, tak to divně trčí; není to, že by jí to předchozí majitel ostříhal, alespoň předpokládám, protože když ke mně dorazila, měla vlasy ještě nagelované a všechno drželo pohromadě).


Jinak má Frankie jasně růžové rty a jemně modrozelené, třpytivé stíny. Je celá taková jemná a roztomilá. Původně jsem si ji koupila na předělání, protože byla za hezkou cenu . Je hodně podobná piknikové Frankie, která je také taková "sladká", ale asi se mi nakonec víc líbí vlasy od Coffin Bean, tak možná nahradí piknikovou v mé sbírce.

Žádné komentáře:

Okomentovat