pondělí 31. července 2017

Ever After High Faybelle Thorn (a Farrah Goodfairy) (CZ)

V nedávné době se ke mně dotaly i obě víly z Ever After High - ovšem obě z druhé ruky a tudíž ani dnes nebudou žádné fotky krabic.
Takže hned k první víle - a tou je ta zlá: Faybelle Thorn.


Faybelle má světle modrofialovou pleť s lehounkým perleťovým nádechem. Má fialové oči, modré a modrozelené stíny, hnědé obočí (ne, vážně, proč?!) a růžové rty


 Kolem pravého oka má výrazné malováníVlasy má platiově blond, stažené do ohonu, a jeden kratší pramen, napůl tyrkysový, trochu jako side.-ofinku, má přišitý k hlavě u levého ucha.


Na halvě má čeleenku, kteoru má částečně skrytou pod vlasy


Čelenka je černá, nahoře má místo korunky černé roští a u něj má modrozelenou mašli.

Náušnice má stříbrné, ve tvaru čarovné hůlky. Uši má trochu špičaté.


Stejně stříbrný má i prsten, spojený řetězem s náramkem

Ani prsten, ani náramek ale nejsou, jako většinou bývají, dole v celku, takže náramek jde sice sundat, aniž by se jí musela sundavat ruka, ale zase na ruce příliš nedrží.

Stříbrnou má Faybelle i ozdobu u krku, která jí ve skutečnosti přidržuje křídlaKřídla má ledově modrá, poloprůhledná a třpytivá.

Takhle vypadají sundaná


A stříbrnou má kabelku ve tvaru pom-pomu (protože Faybelle je vedoucí roztleskávačkou na Ever After High). Kabelka se nedá otevírat.


Na sobě má Faybelle delší černou tuniku s rozparkem. Vršek je síťovaný, stejně tak jako rukávy, které nejsou dole sešité.

Přední díl má na sobě zelené, modré a stříbrné blyšitvé obrazce, zadní díl je pouze černý.


K tomu má Faybelle modré legíny a pod kolena vysoké tyrkysové kozačky s černými tkaničkami.

A teď ještě k Farrah - dceři Víly Kmotřičky z Popelky a Modré víly z Pinocchia

Farrah se ke mně dostala nejen rozbalená, ale i bez čehokoli, takže jen krátce k panence samotné. Tady mi pomáhá s focením nových růžových oblečků a nadkolenek.

Farrah má ružovou, lehce třpytivou pleť. Má růžové rty, modré oči, světle modré oční stíny s tmavě hnědou linkou a hnědé spodní řasy. Tvar očí má Farrah podivně spolštělý, takový, jakoby od úsměvu, ale podle mě to vypadá dost divně.


Pod levým okem má Farrah pár hvězdiček. Uši nemá píchnuté.
Vlasy má modré, s pár fialovými pramínky, s pěšinkou na straně. A to moje je má nechutně mastné.


Původně sjem si myslela, že má stejnou barvu jako Dracubecca, ale ta je nakonec o dost tmavší a i o něco lesklejší.Žádné komentáře:

Okomentovat