pátek 7. července 2017

Monster High Sweet 1600 Frankie (CZ)

K oslavě Draculauřiných 1600 narozenin vyšla speciální edice, kde jsou panenky oblečené na velkou slavnostní oslavu a každá k sobě má ještě jedny šaty, jako dárek pro oslavenkyni.

Frankie se ke mně dostala už vybalená, takže tentokrát žádné fotky krabice, ale tady je Frankie s celým svým vybavením.


Krom panenky a šatiček pro upírku má k sobě každá panenka z téhle serie (vyšly: Clawdeen, Frankie, Draculaura a Clawd - a tak trochu mimo tuhle serii ještě C.A. Cupid) lesklý klíč ve tvaru lebky, který se dá použít k nějaké online aplikaci.Frankie má na sobě parádní šaty (ta moje je má už trochu jeté).


Vlastně je to černé body bez rukávů, na kterém jsou našité šaty přes jedno rameno a sukně.


Vršek je přiléhavý, lemovaný stříbrnou páskou,. přes jedno rameno je ramínko šatů se zdobením a druhé je jen průhledné, od bodíčka.


Sukně je černo-modro kostkovaný se stříbrnými a červenými liniemi, se stříbrným páskem v pase. Vrchní sukně je podšitá sítí, aby zůstala nadýchaná, jako balonová sukně, spodní tři sukýnky jsou z černého a modrého tylu.


K tomu má Frankie modro-černé, stříbrné sešívané boty - každá je jiná. 
K sešívaným doplňkům patří i dva náramky - černé, se stříbrnými stehy, oba stejné. Frankie má trochu jiné ruce, než obvykle, stejné, jako třeba v Gloom Beach serii.A do sady i stejné náušnice - každá jinak dlouháA celý outfit doplňuje jednoduchá stříbrná šitá kabelka ve tvaru blesku.


Frakie má tmavě červené rty a šedostřírbné a modré oční stíny.Vlasy má ve složitém účesu a krom standartní černo-bílé kombinace v nich má i stříbrné lesklé pramínky. Pěšinku má hodně ze šikma, a pod ní má ofinku ke straně.


Zbytek vlasů má stažený do dvou ohonů. Jeden má stažený přes druhý, aby to udělalo takovou bouli.

A druhé šatičky, které má u sebe jsou černé, se stříbrným zdobením, se zvýšeným pasem a se zdobeným růžovo-černo-stříbrným pásem přes prsa a s bílou mašlí na levém ramínku.


Jsou sice pro Draculauru, ale sluší i Frankie


Žádné komentáře:

Okomentovat