čtvrtek 20. dubna 2017

Ever After High Dragon Games: Darling Charming (CZ)

K předposlednímu Ever After High filmu "Dragon Games" vyšlo celkem 5 panenek - tři v základní edici: Holly, Darling a Raven


jedna ve speciální edici: Mirra Shards


A pak jedna v balení s drakem - Apple White (foto drze ukradeno z internetu)


EDIT: Jak jsem byla upozorněna, ve výčtu jsem tady zapomněla ještě na superspeciální edici Poppy s malým dráčkem, která je ovšem téměř nesehnatelná. (obrázek opět drze ukraden ze stránek Wallmartu, který ji měl exklusivně v prodeji)A tady jsou moje "základní" holkyA dnes je řada na Darling:Vzadu je obrázek Draling s jejím dráčkem a pár podrobností o něm
A ještě detailZ boku krabice je detail s dračími šupinami.


V téhle serii má k sobě každá panenka štít (který je sice pro panenku dost malý, ale zase ho mohou nosit holčičky jako prsten)


A takhle vypadají zezadu (velké očko je na dětský prst, malé na prsty panenky)


A každá má k sobě i malinkou "knihu" o dračích hrách (přední strana je obrázek jejího draka na tvrdším kartonu, zbytek je obyčejný křídový papír - z jendé strany je vždy plánek her, z druhé pravidla a nějaké poznámky.

Takhle vypadá její sadaA tady je detail jejího prstenu. Je stříbrný ve tvaru klasického štítu s iniciálou D a ozdobným cizelovánímAle jako štít je to pro panenku opravdu dost malé. A na můj prst je to taky malé.A tady je Darling bez nějDarling má růžové stíny s jasně modrou linkou, modré oči, pihu pod vnějším koutkem pravého oka a jemně růžové rty s perleťovým leskem.Ani Darling nemá na obličeji "bojové malování", jako má ve filmu
Na hlavě má Darling něco jako korunku s nabarevnými růžovými kameny

Korunka je zdobená několika většími nabarvenými kameny a několika měnšími, které již nabarvené nejsou.  Je k hlavě přidělána dvěma plastovými T po stranách skrz díry, které v ní kvůli tomu jsou - jinak na hlavě nedrží, čili když se plastová T odstříhnou, bude na hlavě jen tak sedět a asi nebude moc držet.

Vlasy má Darling dlouhé až pod tzadek, světle blonďaté a ve spodní řadě světle modré - v obou mí pak ještě pár drobných bílých pramínků, aby byla ještě o něco světlejší a podpořily tak její vizáž "rokokové princezny".
Z nějakého důvodu má Darling ve vlasech spousty vlasového gelu, i když z nich reálně nemá vytvořený žádný účes, který by to potřeboval, takže její vlasy jsou po vytažení z krabice dost rozcuchané a i když ji učešete, tak rozcuchané zůstanou, protože drží tvar.K drsné vizáži dračích rytířů patrí i masivní nárameníky - samozřejmě s květinovým vzorem a drahými kameny.A samozřejmě ještě brnění, které k Darling tak nějak patří
Brnění je jen nasazovací, vzadu téměř není. Nárameníky mají vzadu zapínání.A k tomu ještě jeden velký, krásně propracovaný náramek. Je v celku, takže když ho chcete sundat, musíte sundat celou ruku. Ve filmu má Darling dva tyhle náramky do série a přijde mi škoda, že panenka má jenom jeden. Ve dvojici vypadaly skoro jako rukavice k brnění.


Stejnou barvu a styl mají i vysoké jezdecké boty zdobené motivem kroužkového brnění a několika růžovými kvítky.Bez všech těch obrněných součástí vypadá Daling takhleMá šaty s krátkou sukni, v předu rozstřiženou. Vrchní část je jen z modrého průhledného tylu (kterým je pošitá i sukně, aby byla hezky naducaná. 

A k tomu má světle modré legíny pod kolena se vzorem lesklých růžových lístků.
1 komentář: