středa 19. dubna 2017

Ever After High Dragon Games Holly (CZ)

K předposlednímu Ever After High filmu "Dragon Games" vyšlo celkem 5 panenek - tři v základní edici: Holly, Darling a Raven


jedna ve speciální edici: Mirra Shards


A pak jedna v balení s drakem - Apple White (foto drze ukradeno z internetu)


EDIT: Jak jsem byla upozorněna, ve výčtu jsem tady zapomněla ještě na superspeciální edici Poppy s malým dráčkem, která je ovšem téměř nesehnatelná.A tady jsou moje "základní" holkyA při svém představování jsem se rozhodla začít s Holly:


Vzadu je obrázek Holly s jejím dráčkem a pár podrobností o něm


A ještě detail


Z boku krabice je detail s dračími šupinami.


V téhle serii má k sobě každá panenka štít (který je sice pro panenku dost malý, ale zase ho mohou nosit holčičky jako prsten)


A takhle vypadají zezadu (velké očko je na dětský prst, malé na prsty panenky)


A každá má k sobě i malinkou "knihu" o dračích hrách (přední strana je obrázek jejího draka na tvrdším kartonu, zbytek je obyčejný křídový papír - z jendé strany je vždy plánek her, z druhé pravidla a nějaké poznámky.Takhle vypadá Hollyina sada


A tady je detail jejího prstenu. Je zlatý ve tvaru srdce a je na něm H tvořené dvěma věžemi


Ale jako štít je to pro panenku opravdu dost malé. A na můj prst je to taky malé.


A tady je Holly bez něj


Holly má výraznější růžové stíny kombinované se světle zlatou a broskvově růžové rty s perleťovým leskem. Lesk nemá na celých rtech, ale po vnějším okraji má vynechanou linku, která tak působí tmavším dojmem (což se mi ale nepodařilo nafotit tak, aby to bylo vidět).


Na rozdíl od filmu nemá na obličejí žádné "bojové malování"Na hlavě má Holly korunku s nabarveným fialovým kamenem


Korunka je zdobená květy a ze strany několika dalšími kameny, ale ty již nejsou nabarvené. Je k hlavě přidělána dvěma plastovými T skrz díry, které v ní kvůli tomu jsou, a ještě přichycená průhlednou gumičkou. (Na téhle fotce si můžete všimnout i toho, že Holly nemá po straně příliš mnoho vlasů - jaká ironie!)


Z druhé strany je čelenka částečně zakryta pramenem vlasů. Jinak má Holly vlay dlouhé a zrzavé, s pěšinkou na straně, s  kratším pramenem vlasů na patku, jinak je má stažené do ohonu na straně a na dvou místech ještě stažené černými gumičkami.


K drsné vizáži dračích rytířů patrí i masivní nárameníky - samozřejmě s květinovým vzorem. V zadu jsou na zapínání.A ještě pásek z "řetězů" ladící stylem i barvou k čelence (nárameníky amjí trochu jinou barvu).A k tomu ještě jeden velký náramekA jeden menší na druhou ruku. Oba jsou v celku, takže když je chcete sundat, musíte sundat celou ruku.Stejnou barvu a styl mají i Hollyiny vysoké jezdecké boty zdobené několika růžovými kvítky.


Bez všech těch obrněných součástí vypadá Holly takhle


Má top bez ramínek, který je nachový, ale barva na něm imituje buď kroužkovou zbroj nebo dračí šupiny.Na zadní části spodního okraje je přiděláno něco na způsob vlečky. Je to z průhledného nachového tylu potištěného zevnitř zlatými vzory a má výrazné zlaté olemování. Takhle vypadá zezadu


A detail na vzory, které jsou opravdu zevnitř.


A k tomu má fialové legíny pod kolena s podobným, ale ne stejným zlatým vzorem.Žádné komentáře:

Okomentovat