pondělí 24. dubna 2017

Ever After High Dragon Games: Raven Queen (CZ)

K předposlednímu Ever After High filmu "Dragon Games" vyšlo celkem 5 panenek - tři v základní edici: Holly, Darling a Raven


jedna ve speciální edici: Mirra Shards


A pak jedna v balení s drakem - Apple White (foto drze ukradeno z internetu)


EDIT: Jak jsem byla upozorněna, ve výčtu jsem tady zapomněla ještě na superspeciální edici Poppy s malým dráčkem, která je ovšem téměř nesehnatelná. (obrázek opět drze ukraden ze stránek Wallmartu, který ji měl exklusivně v prodeji)A tady jsou moje "základní" holkyA jako poslední je na řadě Raven (protože Poppy za rozumný peníz neseženu a Apple nemá legíny a má nabarvené nohy)Vzadu je obrázek Raven jejím dráčkem a pár podrobností o němA ještě detailZ boku krabice je detail s dračími šupinami.


V téhle serii má k sobě každá panenka štít (který je sice pro panenku dost malý, ale zase ho mohou nosit holčičky jako prsten)


A takhle vypadají zezadu (velké očko je na dětský prst, malé na prsty panenky)


A každá má k sobě i malinkou "knihu" o dračích hrách (přední strana je obrázek jejího draka na tvrdším kartonu, zbytek je obyčejný křídový papír - z jedné strany je vždy plánek her, z druhé pravidla a nějaké poznámky.

Takhle vypadá její sadaA tady je detail jejího prstenu. Je stříbrný ve tvaru klasického štítu s iniciálou R a ozdobnými havraními brky, řetězy a dračími šupinami.
A tady je Raven v celé své kráse

Raven má stříbrné a stříbro-fialové oční stíny, světle fialové oči a tmavě fialové rty s perleťovým leskem.Lesk nemá na celých rtech, ale po vnějším okraji má vynechanou linku, která tak působí tmavším dojmem


Ani Raven nemá na obličeji "bojové malování", jako má ve filmu
Vlasy má stažené do koňského ohonu na stranu, část vlasů má pak jako delší ofinku stažené k druhé straně.
Vlasy má hodně fialové (mix tří rlzných odstínů), černé má tentokrát po málu. a vzadu vespod má tavě tyrkysové prameny.


Na ohonu má potom "kování" a k němu přidělané "řetězy" (jsou přidělané jen na takový knoflík, a řetězy jsou z měkčího plastu, takže jdou sundat dobře).
K drsné vizáži dračích rytířů patrí i masivní nárameníky - u Raven samozřejmě s několika pírky  a drahými kameny.V zadu jsou na zapínání.


K tomu má ještě nějaké ty zcela nezbytné řetězy. V pase na zapínání, kolem krku jen na nacvaknutí

A k tomu ještě jeden velký, krásně propracovaný náramek, který je ale o dost světlejší, než většina jejího vybavení (stejnou barvu mají řetězy ve vlasech, jinou řetězy v pase a ještě jinou nárameníky). Je v celku, takže když ho chcete sundat, musíte sundat celou ruku.

Stejnou barvu jako nárameníky mají i vysoké jezdecké boty zdobené malovanými fialovými přeskami s motivem pírek


Které mají podpatek ve tvaru úžasného draka!Bez všech těch obrněných součástí vypadá Raven takhle


Má tričko s našitou průheldnou asymetrickou sukni, po jedné straně kratší, vzadu delší. Tričko je z černého pružného materiálu s duhovým potiskem ptačích perSukýnka je z černé průhledné látky, z vrchui zdobená stříbrem (zepod je jen černá), s výrazným stříbrným olemovánímA k tomu má černé legíny pod kolena s ornamentálním fialově-lesklým vzorem.


A ejště pro info - takhle vypadá Raven s rozpuštěnými vlasy. Ale měla je dlouho stažené nahoru, takže to děsně trčí. Asi by se to musleo přelít horkou vodou, nebo tak něco, aby se to alespoň trochu srovnalo.


A takhle vypadá, když to má stažené do ohonu, ale dole.


A ještě jednu fotku - Raven se svými nárameníky, ale s brněním a náramkem od Darling.Žádné komentáře:

Okomentovat