úterý 28. března 2017

Monster High Basic Twyla (CZ)V rámci edice 13 přání, která vyšla ke stejnojmennému filmu, vyšla i basic edice Twyly.
Ještě detail na boxart


Twyla je dcera bubáka - toho, který se schovává dětem pod postelí a splétá noční můry. Proto patří mezi hlavní motivy na Twylině oblečení pavouci, prach, lapače snů - a zároveň klíče, dneře, kliky, zámky... protože dokáže procházet skrz stíny a pode dveřmi.

Twyla je malá, stejně jako třeba Howleen a má i menší nožku.


Twyla má světle fialovou kůži, šedé dlaně a část předloktí


od kolen dolů má na nohou vzor "plazící se stíny". Tyhle vzory nejsou u všech edic stejné!Twyla má světle modro-zelené vlasy po zadek, v předu s ofinkou, a v pěšince má modré a fialové pramínky.


 Má modrozelené obočí (sice mnohem tmavší než vlasy, ale i tak je to pokrok), růžovofialové oči (které ve tmě svítí!), fialové spodní řasy, světle zelené a světle fialové oční stíny a perleťově lesklé růžové rty.Na sobě má obleček jako mladá dáma - košili s tříčtvrtečním rukávem do špičky, s černým límečkem a mašlí pod krkem.


 Košile je tmavě fialová s černými pruhy a pavouky.K tomu má Twyla vrstvenou sukni - mateiál je černý "satén" se světle modrozelenými ornamentálními pruhy. V pase má černý pásek ze stužky, sukně má tři vrstvy a každá má lem z fialového tylu.Spodek sukně je celý tylový a jednotlivé pásy jsou na něm našité.Boty má Twyla fialové s černým zdobeným podpatkem a menší platformou. Boty mají zavazování na světle modrozelené tkaničky, na nichž visí malinkatí pavoučci.


Náhrdelník Twyla nemá. Náušnice má stříbrné ve tvaru kování s klikou-koulí a klíčovou dírkou.


Na jedné ruce má tři jednoduché kulaté náramky - jeden černý a dva fialové
Na druhé má světle modro-zelený lapač snů s třemi přívěsky pavoučků.
stejnou barvu má i pásek s lebkou a pavoučky


A motiv lapače snů najdeme i na její staromódní kabelce. Ta je fialová, vzorovaná, s černým uchem a se zelenomodrým lapačem snů vpředu


  Kabelka je otevírací (a vejdou se vám do nní všechny Twyliny šperky).
A k basic edici většinou patří i mazlíček. Ten Twylin je fialový záplatovaný králíček s knoflíčkem místo oka a čumáčku - Dustin.Žádné komentáře:

Okomentovat