sobota 25. března 2017

Ever After High Briar Rose (CZ)V základní sadě princezen z Ever After High vyšla i Briar Beauty - dcera Šípkové Růženky.

V pravém dolním rohu si můžeme prohlédnout zbytek edice - za stranu šlechticů je tam Apple a za stranu rebelů je tam Raven a Madie.

Ještě by se slušelo dodat, že původní balení je celé děláno jako kniha - bok krabice je jako hřbet a shora to vypadá trochu jako ohnuté stránkyA tady už jeJakožto dcera Šípkové Růženky má dva halvní motivy, které ji zdobí: růže a trní. A hlavní barvy jsou pro ni tedy černá a tmavě růžová (magenta).

Růžové růže s trním má na botáchV botách má šedostříbrné punčochy s černými šlahouny plnými trnů. Naprosto úchvatný kousek oblečení, co se mě týče.I šaty jsou plné růžíVršek je z pružného materiálu, má jen průhledná ramínka, a je růžový s černými vzory.Na první pohled jsem si myslela, že to jsou šlahouny přes nějaké geometrické obrazce, ale na druhý pohled bych řekla, že to je epidermis růže pod mikroskopem. Pro srovnání tady obrázek ukradený z internetuSukně je tvořená ze čtyř "růžových plátků", které jsou olemovány černým tylovým kanýrem a vrchní dvě jsou zdobené (přechází ze světlounce růžové do tmavě růžové a na nich jsou ještě šlahouny s trny a růžové květy)Spodní "plátky" jsou tmavé a nezdobenéMísto náhrdelníku má Briar něco mezi nárameníky a korálkovým náhrdelníkem. Jsou to jakoby černé perly s růžovým přívěskem a s růžovými květy na ramenou. Celé je to růžové, černé části jsou (ne úplně nejlépe) nabarvené a zapíná se to vzadu.A takhle vypadá bez tohoA samotná věc vypadá takhleRůžový a černý má i náramekJen růžový je její prstýnekOvšem zcela nelogicky má Briar stříbrné náušnice. Nic jiného na sobě stříbrného nemá, proč má proboha najednou stříbrné náušnice?!Navíc mají její náušnice, netuším proč, mnohem delší čep, než mají ostatní (na obrázku v porovnání s náušnicemi od Apple). Navíc si u obou můžete všimnout, že na nich zůstala trocha toho odporného lepidla. Tfuj!Růžové jsou i brýle, ozdobené květy a kameny
Brýle má v krabici ve vlasech, přidělané průhlednou gumičkou.
Vlasy má tmavě hnědé (mix dvou odstínů) a růžové (spodní pramen a po stranách).Jinak je má rozpuštěné a dlouhé až pod zadekJen po straně má pramen stočený do takové "růže". Ovšem když se "růže" rozpustí, pramen je kratší než zbytek vlasů.

Briar má tmavší pleť, růžové (poměrně výrazné) oční stíny, hnědé oči a růžové rty se stříbrnými tečkami.Briar má k sobě jako doplněk kabelku - černou, zdobenou "polstrováním" a stříbrnými kanýry
A k ní je ještě deníček ve tvaru záložky - růžový, s květem růžeA k tomu růžový stojánek a hřebínekŽádné komentáře:

Okomentovat